Anti SEO Korunma Hizmetleri

SEO günümüzde arama motoru optimizasyonu olarak bilinen terimlerin bütününe verilen isimdir. SEO firmaların ürün ve hizmetlerinin internetten satışını yaparken müşterilerin karşısına doğru yerde ve doğru zamanda çıkmalarını sağlar. Ürün ve hizmetlerin arama motorlarında ilk sıralarda yer alması sayesinde satışları artırdığı karşı konulamaz bir gerçektir. Günümüzde birçok firma SEO hizmetine önem vermektedir. Ancak yanlış ellerde yapılan SEO anti SEO ya dönüşebilmektedir. Profesyonel olarak yapılan SEO’ya ise rakiplerin problem oluşturacak şekilde yaptırdığı ve firmanın aşırı sıralama kaybetmesine neden olan diğer işlemlerde anti SEO olarak tanımlanmaktadır.

Anti SEO firmaların web sitelerine yapılmış olan SEO çalışmalarına karşı uygulanan, arama motorlarında sitenin sıra kaybetmesini sağlayan ve arama motorları tarafından banlanmasına neden olabilen bir çalışmadır. Yasal değildir ve meslek etiğine aykırı bir davranıştır. Sonuç olarak anti SEO uygulayan rakiplere yasal yollardan dava açılabilmektedir. Rakipler tarafından uygulanan anti SEO lar çok tehlikelidir. Siteyi yöneten SEO uzmanları tarafından bir an önce önlem alınması gereken bir durumdur.

Anti SEO dan korunma hizmetleri ise internette değer kazanan ve profesyonel olarak SEO yapılmış sitelerin ani sıralama kaybı yaşamaya başladıkları anda uygulanan işlemler bütünüdür. Amaç yapılan anti SEO nun tespit edilmesi ve hızla önlem alınmasıdır.

Anti SEO dan Korunma İçin Neden Furkan Ajans?

Firmanızın ani sıralama düşüşü yaşadığını farkettiğiniz anda nedenini araştırmaya başlamanız en önemli adımdır. Özellikle anti SEO korunma işlemlerinde profesyonel destek almak büyük önem arz etmektedir. Anti SEO çalışmasının yapılıp yapılmadığının analiz edilmesi ilk işlemdir. Eğer sitenize anti SEO uygulandığı tespit edilirse hemen aksiyon almak çok önemlidir. Bu sayede sitenizin düşüşüne engel olunarak eski sıralamasına geri dönmesi sağlanabilmektedir. 

Furkan Reklam Ajansı olarak anti SEO analiz işlemlerini gerçekleştirerek hızla aksiyon almanıza yardımcı olmaktayız. Analizlerimizin ardından durumu değerlendirmekte, hızla aksiyon planı belirlemekte ve korunma işlemlerini başlatarak sitenizin SEO sunun zarar görmesine engel olmaktayız. Profesyonel ve uzman ekibimizle Anti SEO ya neden olan backlinkleri, siteye spam girişleri, varsa site içerisinde yorum alanlarını ve girilen yorumları, site alt yapısındaki problemleri hızla tespit ederek çözüm oluşturmakta ve korunmanızı sağlamaktayız.

Sitenize rakipler tarafından uygulanmış anti SEO çalışmalarını ve tecrübesiz SEO uzmanlarının yaptığı yanlış SEO çalışmalarını düzenlemekteyiz. Oluşan anti SEO nun önüne geçmekte ve sitenin SEO alt yapısını düzenleyerek hem önlem almakta hem de sitenizin konumunun daha da iyi hale gelmesini sağlamaktayız.

Sitenizde arama motorlarında ani düşüş yaşanmakta ise bizi hemen arayarak detaylı bilgi alabilir oluşan anti SEO çalışmalarına engel olabilirsiniz.

SEO Hizmetlerimiz