Google Altyapılı Sosyal Medyalar


Facebook

Facebook Sayfaları (Kurumsal)

Facebook

Bizler Google alt yapılı kurumsal Facebook sayfalarıyla işletmenizle ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Web sitenize kaliteli backlink sağlayarak sitenizin aramalarda ilk sıralarda çıkmasına katkı sağlıyoruz.


İnstagram

İnstagram Sayfaları (Kurumsal)

Instagram

Kurumsal Instagram işletme sayfalarını Google altyapılı yaparak işletmenizle ilgili aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize güven vermenizin yanı sıra kaliteli backlink almanıza katkıda bulunuyoruz.


Twitter

Twitter Sayfaları (Kurumsal)

Twitter

Twitter işletme sayfalarıyla işletmenizle ilgili aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Müşterilerinizle etkileşiminizi artırarak potansiyel müşterilerin firmanızın müşterisi olmasına yardımcı oluyoruz.


Google Business

Google Business Site Yapımı

Google Business

Google Business Site sayfaları diğer adı ile web siteleri ile Google haritanızın bir arada çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıca içerisine yaptığımız Google SEO ile haritanızın ve sitenizin ilk sıralarda yer almasına katkıda bulunuyoruz.


WordPress

Wordpress Blogları (Kurumsal)

WordPress

Wordpress blog sayfaları sayesinde işletmenizin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında bulunabilirliğini artırıyoruz. Dünya'nın en büyük blog alt yapısını sunduğu için yüksek kaliteli backlinkler almanıza katkıda bulunuyoruz.


YouTube

YouTube Marka Sayfaları

YouTube

YouTube kurumsal marka sayfaları sayesinde potansiyel müşterilerinize videolarınız aracılığıyla ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca Google arama motorunda ürün ve hizmet aramalarında videolarınızın ve firma isminizin görüntülenmesini sağlamaktayız.


LinkedIn

LinkedIn Sayfa Yapımı (Kurumsal)

LinkedIn

LinkedIn kurumsal şirket sayfaları sayesinde birçok kurum ve kuruluşun yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz. LinkedIn sayfaları içerisine kurduğumuz SEO ağı ile Google aramalarında ilk sıralarda çıkmanıza yardımcı olmaktayız.


Pinterest

Pinterest Sayfaları (Kurumsal)

Pinterest

Pinterest işletme sayfalarıyla ürün ve hizmetlerinizin tüm arama motorlarında kolaylıkla görünmesini sağlayabilirsiniz. Pinterest SEO alt yapılı işletme sayfaları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında sizlere yardımcı oluyoruz.


Behance

Behance Sayfa Yapımı (Kurumsal)

Behance

Behance sayfaları sayesinde ürün ve hizmetlerinizin tasarımlarını müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Behance içerisine yaptığımız SEO işlemleri sayesinde Google vb. arama motorlarında ürün ve hizmetleriniz ile üst sıralarda yer almanızı sağlamaktayız.