Kurumsal Tripadvisor İşletme Sayfa Yapımı

Tripadvisor en genel anlamda seyehat edenlerin kullandığı bir sosyal platformdur. Belirli bir bölgeye gelen insanlar Tripadvisor’da yapılmış yorumları, puanlamaları dikkate alarak seyahat ederler. Özellikle otelller, restoranlar, tur şirketleri, ulaşım hizmetleri, kafeler, alışveriş yapabilecekleri yerler vb. tüm alanlarda belki de en önemsenen ve dikkate alınan uygulamadır.

Yalnızca seyahat edenlerin değil bölgenizde yaşayan insanların da bu tarz işletmelere gitmeden önce Tripadvisora göz attıkları ve tercihlerini bu doğrultuda yaptıkları söylenebilir. Eğer Tripadvisorda yer almıyorsanız işletmenizin yabancı kişiler tarafından tercih edilmesini bekleyemezsiniz. Yukarıda saydığımız türden tüm işletmelerin kesinlikle Tripadvisorda kurumsal işletme sayfasına sahip olmaları gerekmektedir. 

Kurumsal Tripadvisor sayfaları sayesinde işletmelerin bulunabilirliğinin artmasının yanı sıra yurt dışı turistlerinde işletmeye gelmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde bulunan firmalar ve turistik yerlerde bulunan firmalar işletmelerini haritalardan önce Tripadvisora eklemektedirler.

Neden Kurumsal Tripadvisor Sayfaları İçin Furkan Ajans?

Firmanızın Tripadvisor’da yer yer alması özellikle yerel işletmeler açısından çok önemlidir. Yurt dışı ya da yurtiçi turistlerin işletmenizi ziyaret etmeleri, bölgenizdeki kişilerin işletmeniz hakkında bilgi edinmeleri Tripadvisor sayesinde oldukça kolaydır. Tüm bunlara ek olarak Tripadvisor’da SEO alt yapısı da bulunmaktadır. Bu sayede işletmenizin arama sonuçlarında görüntülenmesi de marka bilinirliğinizi artırmaktadır. Tripadvisor kullanıcıları uygulamanın aldığı önlemler ile gerçek kullanıcılardır. Bu nedenle yapılan yorumlar, sunulan fotoğraflar vb. işletmeniz ile ilgili tüm bilgiler kullanıcılar tarafından ilk baz alınan noktadır.

Furkan Reklam Ajansı olarak alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle kurumsal Tripadvisor sayfalarınızın kurulumunu yapmaktayız. İçerisine yaptığımız SEO işlemleri ile Google başta olmak üzere birçok arama motorunda ilk sayfada yer almanızı sağlamaktayız. Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sektöre Özel Sosyal Medya Hizmetlerimiz