Profesyonel Google Adwords Reklamları

Google Adwords diğer adıyla Google Ads Google’ın reklam yönetim aracıdır. Adwords Google’da arama yapan kişilerin aradıkları kelimelerle ilgili reklamları görmesini sağlar. Yani reklamı tam da ihtiyacı olduğu anda kullanıcının görmesi sağlanarak maksimum verim elde etmemizi mümkün kılmaktadır. Örneğin internette tamirci arayan bir kişi Ads reklamları sayesinde ilk sırada tamircilerin reklamlarını görür ve bunlara tıklayarak tamircinin bilgilerine ulaşabileceği yere aktarılır. Müşteri tamirciyi arayarak hizmet talep eder. 

Google Ads sayesinde ihtiyacı olsa da olmasa da herkese reklam vermek yerine yalnızca ihtiyacı olanların görebileceği reklamlar oluşturarak reklam giderleri minimuma indirilmektedir. İlgili reklamları yalnızca potansiyel müşteriler gördüğü için en yüksek geri dönüş alınan reklam platformudur. Furkan Reklam Ajansı olarak firmalarımızın Adwords reklamlarını yönetmekte ve diğer rakip firmaların reklamları ile rekabeti firmamızın lehine sonuçlandırmaktayız. Adwords en iyi reklam aracı olduğu için hemen hemen tüm firmaların kullandığı bir platformdur. Dolayısıyla rekabet de buna göre yüksektir.

Verilen reklamın Google’da ilk sıralarda yer alması hayati öneme sahiptir. Ancak bu Adwords konusunda uzman olmayan kişilerin yapabileceği bir şey değildir. Reklamı doğru oluşturmak, hedef kitleyi doğru seçmek, negatif anahtar kelime ekleyerek ilgili kelimeleri yazmasına rağmen potansiyel müşteri olmayanların elenmesi suretiyle reklam giderlerini azaltmak gibi bir çok ayrıntılı bilgiye sahip olmak gerekir. Bu işle ilgili çok fazla bilgisi olmayan kişiler doğru reklamı oluşturamamakta ve rekabet etmek için reklamın gösterim başı maliyetini çok yüksek tutmak zorunda kalmaktadır.

Neden Google Ads Reklamları İçin Furkan Ajans?

Google Ads reklamları için firmanızın sitesi başta olmak üzere gerekli tüm analizleri sağlayarak reklam geri dönüşlerinin analizlerini sağlıyoruz. Daha sonra reklam verme işlemini yapılandırıyoruz. Burada en önemli nokta ise profesyonelliktir. Google sertifikalı uzmanlarımız sayesinde en yüksek verimi en ekonomik fiyatlarla elde etmenizi sağlıyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak rekabetin kıyasıya yaşandığı Google Ads alanında müşterilerinizin size tam da ihtiyaç duyduğu anda ulaşmasını sağlıyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz özel panellerimiz sayesinde oldukça şeffaf çalışıyoruz. Reklamızın hedef kitlesini doğru analiz ediyor ve TBM değerlerini düşürerek rakiplerinizden çok daha ucuza reklam yapmanızı sağlıyoruz. Bizi hemen arayarak Google Ads hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz