Kurumsal Google Harita Kaydı

Google haritalar, Google tarafından sunulan ve sürekli geliştirilen navigasyon uygulamasıdır. Tüm Dünya’da tüm kişi, kurum ve kuruluş çalışanları tarafından en çok tercih edilen navigasyon uygulamasıdır. Google arama motoruna entegre olarak çalışan Google haritalar, kullanıcıların karşısına arama sonuçlarında ilk sırada gösterilmektedir. Google Haritalar eski adı ile Google Rehber olarak da bilinmektedir.

Google Haritalar günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alırken, arama sonuçlarında ilk sıralarda görüntülenmesi ile müşteri potansiyelinizin artmasına doğrudan katkı sağlamaktadır. Firmaların web sitelerinden çok daha önemli hale gelmiş olan Google haritalar işletmelerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

SEO altyapısına tam uyumu, sürekli güncellemeler sunması, kaliteli olarak yapılan kayıtlarda kaliteye değer veriyor oluşu ve kullanıcılar tarafından sürekli tercih edilmesi sayesinde firmaların internette olması gereken ilk alandır. Kullanıcılar almak istedikleri ürünleri yada aradıkları hizmetler için firma bulmak istediklerinde ilk arama yaptıkları yer Google’dır. İşletmenizi daha önce duymuş olan kişiler de firmanız hakkında bilgi almak için Google’dan araştırma yapmaktadırlar. İşletmenizin Google Haritalarda olması sayesinde potansiyel müşterilerinize güven vermeniz sağlanmaktadır.

Neden Google Maps Kaydı İçin Furkan Ajans?

Google Harita kaydı her ne kadar kolay yapılan bir işlem gibi görünse de aynı sektör üzerinde çok sayıda firma olması bulunabilirliğinizi zorlaştırmaktadır. Birçok firma Google haritam var ancak çıkmıyor diye şikayetlerde bulunmaktadır. Ancak profesyonel olarak yapılan harita kayıt işlemi sayesinde diğer tüm firmalar arasından sıyrılarak ilk sıralarda görüntülenmeniz sağlanmaktadır.

Günümüzde profesyonel olarak yapılmayan harita kayıtlarında işletmeler askıya alınma sorunları yaşamaktadırlar. İşletmeniz askıya alındığı anda bizimle irtibata geçmeniz, işletmenizin yeniden etkinleştirilmesini kolaylaştırmaktadır. Aksi halde işletmeniz tekrar Google Haritalarda yer alamamaktadır. Profesyonel harita kaydı yapan firma sayısı oldukça azdır. Bu nedenle firma seçiminde çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Furkan Reklam Ajansı olarak profesyonel harita uzmanlarımız ile kurumsal Google Harita kayıt işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Haritalar içerisine yaptığımız SEO çalışmaları ile firmanızın Google’de ilk sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Google Harita işletme kayıt hizmetlerimiz sayesinde müşterilerinize büyük oranda güven sunmanızı sağlamaktayız. Bizi hemen arayarak Google Haritalar hakkında detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabilirsiniz.

Harita Kayıt Hizmetlerimiz