Pratik Web Site Yapımı

Günümüzde web sitesi hemen hemen her türlü işletmenin olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Artık kişisel web sitelerinin dahi karşımıza çok sık çıktığını göz önüne alırsak ticari işletmelerin web sitelerinin olmaması oldukça tuhaf karşılanabilmektedir. Ancak yerel ve küçük işletmelerin bu ihtiyaçlarını giderebilmek için yeterli bütçelerinin olmaması gibi durumlarla da oldukça sık karşılaşmaktayız. İşte bu noktada siz değerli işletme sahiplerine çözüm getirebilmek adına pratik site hizmetine başladık. 

Pratik site hizmetimiz diğer ucuz website yapan kişi ve kurumların kullanmış olduğu hazır site mantığında değildir. Bilinmesi gereken en önemli şey hazır siteler işletmelere hiç bir fayda sağlamamaktadır. Yalnızca renkleri yazıları temaları değiştirilmiş hazır siteler Google tarafından farklı site olarak algılanmamakta aksine kopya site kabul edilip Google’da asla ilk sayfalarda yer alamamanıza yol açmaktadır. Sizlere çözüm şeklinde sunduğumuz siteler tamamen kişiye ya da işletmeye özgü orjinal sitelerdir. Her müşterimize kopya site olmaması için sitenin altyapısını orjinal şekilde oluşturmaktayız.

Pratik site diye nitelendirdiğimiz tasarım hizmetimiz tamamen farklı kodlamalara sahip başka hiç bir yerde kullanılmamış şekilde tasarlanmakta ve yazılmaktadır. Ekonomik olmasının nedeni ise web sitesinin içeriğinin doldurulmasının müşteriye bırakılmasıdır. Tüm müşterilerimize yaptığımız gibi oturup sitenin teknik altyapısını en baştan oluşturuyor ve kullanımı kolay bir yönetici paneli ile müşteriye teslim ediyoruz. Müşterimize panelin kullanımı ile ilgili kısa bir eğitim vererek tek başına içerik girebilmesini mümkün kılıyoruz. Müşterimiz yönetici paneline giriş yaparak web sitesini kendi istediği şekilde dolduruyor ve yayına açıyor.

 

Neden Pratik Web Sitesi İçin Furkan Ajans?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu hizmeti küçük ve yerel işletmeler gibi yeterli bütçesi olmayan müşterilerimizin de ihtiyacını karşılayabilmek için sunmaktayız. Altyapısal olarak SEO’ya uygun şekilde tasarlıyor ve müşterimize sunuyoruz. Ancak müşteri içeriği kendi oluşturduğu için SEO açısından profesyonel ekiplerce oluşturulmuş web sitelerine göre bir miktar eksik kalmakta ve Google’da üst sıralarda çıkma oranları düşük olmaktadır. Tabiki bu durum tüm Dünya’da geçerli olan ücret hizmet orantısı göz önüne alınarak düşünülmelidir.

Eğer siz de yeterli bütçem yok diye düşünüyorsanız üzülmeyin, her türlü bütçeye uygun tekliflerimizi duymanızda fayda var. Artık sizin de bir web siteniz olsun. Hemen arayın siz de işinizi internete taşıyın.

Web Tasarım Hizmetlerimiz