SEO Altyapılı Web Site Yapımı

Arama motoru optimizasyonu yani SEO, web sitelerinin Google’da ilk sayfalarda ve en üst sıralarda yer alabilmesini sağlayan bir çalışmadır. SEO danışmanlığı hizmeti sunan ajanslar, web sitesinin Google’ın belirlediği kurallara uygun olarak kurulmasını ve düzenlenmesini sağlar. Amaç Google arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almaktır. SEO bir çok kural ve neyin nasıl yapılması gerektiğini içeren Google vb. arama motorlarının ideal web sitesi oluşturma rehberidir. Ayrıca SEO için web sitenizle alakalı her şey çok önemlidir. Alan adınızdan tutun da web sitenizin bulunduğu sunucunun özelliklerine, web sitenizde kullandığınız görsellerden anahtar kelimelere, Google’da web sitenizin hangi şekilde görüldüğünü belirlediğiniz descriptionlardan oluşturduğunuz makalelerin ayrıntılarına kadar bir çok alanı kapsar.

Bilmelisiniz ki; SEO bilgi, deneyim ve uzmanlık isteyen bir iştir.  Arama motorları, SEO kurallarını tam olarak açıklamaz. Bu onların adeta birer gizli tarifidir. Ancak yukarıda saydığımız özellikler hemen hemen herkesin bildiği yapmaya çalıştığı genel bir kaç ayrıntıdır.  Bu ayrıntılar bugüne kadar denenmiş faydası görülmüş yani ortaya çıkmış bir kaç kuraldır. Bunların dışında daha bir çok özellik SEO için hayati öneme sahiptir. Kabaca özetlemek gerekirse sitenizde kullanılan kodlamalardan tutun da sitenizde bulunan bilgileri yazarken kullandığınız noktalama işaretlerine kadar her şey SEO’yu etkiler. 

 

Neden SEO Altyapılı Web Site İçin Furkan Ajans?

Furkan Reklam Ajansı olarak SEO işlemlerinde uzman ve profesyonel ekibimizle SEO hizmetinde Konya’da tek Türkiye genelinde de sayılı firmaların arasındayız. Web sitenizi teslim edeceğiniz ajansı oldukça hassas bir şekilde araştırdıktan sonra belirlemenizde çok büyük fayda vardır. Tercih ettiğiniz kişi ya da kurumlardan referanslarını göstermelerini mutlaka isteyin. Yapılan işin kalitesi, arama motorlarında hangi sırada çıktığı size o ajansla ilgili fikir verecektir. Ek olarak, SEO herkesin yapabileceği bir işlemler bütünü değildir. 

Web sitesi yaptırma aşamasında seçici ve bilinçli davranmanız firmanızın geleceği için hayati öneme sahiptir. Özellikle profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan SEO işlemlerinde siteniz ve domaininiz büyük zarar görmektedir. Bize hemen ulaşarak SEO altyapılı web siteleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz