Profesyonel Linkedln Reklamları

Linkedin tamamen iş dünyasına hitap eden ve patronların sosyal ağı diye de nitelendirilen bir sosyal medya platformudur. Linkedin de iş dışında çok fazla şey görme imkanınız olmadığı için Facebook, Twitterin aksine sadece iş dünyasını içinde barındırmaktadır. Genellikle alanında uzman, belli bir mevkideki kişilerin kullandığı ve iş amaçlı olarak insanlarla iletişim kurdukları bir sosyal platformdur. 

Şirketlerin CEO’ları, müdürleri vb. yönetici grupları ile alanında kariyer yapmış uzman çalışanların oluşturduğu bir ortamdır. Dolayısı ile Linkedinde iş dışında çok fazla şey görmeniz mümkün değildir. Kullanıcı kitlesinin iş insanları olması ve profesyonel kullanıcı kitlesine sahip olması nedeniyle uygulamadaki reklamlar da buna göre şekillenmektedir. Linkedin reklamları genellikle belirli bir firmanın iş bağlantıları bulmak için düzenlediği reklamlar olarak karşımıza çıkar.

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerin son kullanıcısına ulaşması ya da son kullanıcıya ulaştıracak toplu alım yapan firmalara pazarlanmasını sağlayabilirsiniz. Linkedin reklamlarındaki amaç her zaman toplu alım yapacak olan işletmeler olmalıdır. İmalatını yaptığınız ürünleri ya da sunduğunuz geniş çaplı hizmetleri toplu olarak satmanız Linkedin reklamları ile mümkün hale gelmektedir. Linkedin reklamları ile markınızı sektörünüzdeki diğer firmalara tanıtma ve ürününüzü anlatma fırsatı bulursunuz. 

Neden Linkedin Reklamları İçin Furkan Ajans?

Sektörünüzle alakalı şirketlerin satın alım müdürleri, yöneticileri reklamınızı görür ve sizinle iletişime geçerler. Algoritmalar sayesinde reklamlarınız doğru kişilere, doğru zamanda gösterilmektedir. Sunduğumuz reklam hizmetleri sayesinde işletmenize ait tüm ürün ve hizmetlerin doğru kişilere görünmesini ve bu kişilerle iletişime geçmenizi kolaylaştırmaktayız.

Reklamları yaparken sadece ürün ve hizmetlerinizi alacak firmalara değil, hammaddelerinizi alabileceğiniz firmalarında sizlerle iletişime geçmesini sağlayarak imalatınızda da tasarruf etmenize katkıda bulunuyoruz. Bu sayede sektörünüzdeki rekabet gücünüzün artmasını sağlayarak firmanızın gelişimine katkıda bulunuyoruz. Linkedin uygulamasının SEO altyapısı sayesinde geniş kapsamlı SEO işlemi yaparak web sitenize katkı sağlıyor ve arama motorlarında bulunabilirliğinizi artırıyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak profesyonel ve uzman ekibimizle Linkedin reklamları alanında işletmenize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firmanızın sektörünüz de tanınan bir firma haline gelmesine yardımcı olarak marka bilinirliğinizi artırmaktayız. Firmanızın gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmaktayız. SEO işlemlerimiz sayesinde sadece Linkedin içerisinde değil Google başta olmak üzere arama motorlarında da bulunmanızı sağlayarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştırmaktayız. Bize hemen ulaşarak Linkedin reklamları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz