Kurumsal Vimeo İşletme Sayfa Yapımı

Vimeo sosyal medyalar arasında video paylaşım uygulaması olarak hizmet sunmaktadır. Google’a ait YouTube platformunun doğrudan rakibidir. Vimeo platformunu Youtube’dan ayıran en önemli özelliği ise film, dizi, tanıtım filmleri vb. uzun videoları bünyesinde barındırmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra kullanıcı kitlesiyle de Youtube’dan ayrılmaktadır. 

Günümüzde Youtube’da hemen hemen her yaştan ve her kültürden insan bulunmaktadır. Vimeo ise işlerinde uzman kişilerin işleri, işletmeleri hakkında tüketicilerine ve sektörüne tanıtım videoları yüklediği ve bu sayede başkaları ile etkileşim kurarak işlerini yürüttüğü bir platformdur. Youtube işletmeler için genelde reklam amacı taşısa da Vimeo bundan farklı olarak iş yaptığı sektörden firmalara kendini ve ürünlerini tanıtmak ve ticari bağlantılar kurmak için kullanılmaktadır.

Kurumsal Vimeo işletme sayfaları Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında, SEO altyapısı sayesinde kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özellikle video aramalarının yanı sıra normal arama sonuçlarında da ürün ve hizmetlerinizle ilgili videoların görüntülenmesini sağlamaktadır.

Neden Kurumsal Vimeo Sayfaları İçin Furkan Ajans?

Kurumsal Vimeo işletme sayfalarının sunduğu SEO dostu altyapının kullanımını  SEO uzmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Profesyonel olarak sunduğumuz kurumsal Vimeo sayfaları sayesinde işletmelerin marka bilinirliğini artırıyoruz. Ürün ve hizmetlerinin tanınmasını sağlayarak potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak işletmenizin internette var olmasına destek oluyoruz. İnternet üzerinden insanların firmanıza ulaşmasını kolaylaştırarak ürün ve hizmet satışlarınızı artırıyoruz. Kurumsal Vimeo sayfaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Sektöre Özel Sosyal Medya Hizmetlerimiz