Kurumsal Vkontakte İşletme Sayfa Yapımı

Vkontakte Türkiye’de yalnızca Ruslar tarafından kullanılan bir uygulama sanılmaktadır. Ancak ünlü Türk iş adamları, firmalar ve aynı şekilde yabancılarda Vkontakte uygulamasını kullanmaktadırlar. Uygulama birçok dil seçeneğini içerdiği için dünya çapında kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yandex başta olmak üzere diğer arama motorları ile uyumu göz önünde bulundurulduğunda oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Kullanımı itibari ile de Facebook’a oldukça benzeyen bu platform kullanıcı kitlesi itibari ile Facebook’dan ayrılmaktadır. Özellikle Rusya ve çevresindeki birçok ülke vatandaşı tarafından Facebook yerine kullanılmaktadır. İletişim ve paylaşım için oldukça popüler bir uygulamadır. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Vkontakte firmalar için oldukça iyi bir haberleşme ve reklam uygulaması olmuştur. İthalat ve ihracat bakımından oldukça fazla kullanıcıya sahiptir.

Tarayıcılarla ve arama motorları ile tam uyumu sayesinde SEO işlemine yardımcı olmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi diğer sosyal medyalarla beraber uyumlu olması sayesinde kaliteli backlink ve paylaşım ağı kurulmasını desteklemektedir. 

Neden Kurumsal Vkontakte Sayfaları İçin Furkan Ajans?

Furkan Reklam Ajansı olarak Yandex ve diğer tüm arama motorlarında Vkontakte sayfalarınızı üst sıralara taşıyoruz. Firmanızın marka bilinirliğini artırıyoruz. Firmanızın Tüm arama motorlarında bulunabilirliğini artırmakla beraber ürün ve hizmet satışınızı kolaylaştırıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde kurumsallığınızı geliştiriyoruz. 

Profesyonel ve uzman ekibimizle Kurumsal Vkontakte sayfalarının kurulumunu sağlıyoruz. Oluşturduğumuz SEO altyapısı sayesinde ürün ve hizmetlerinizin arama motorlarında kolaylıkla bulunmasını sağlıyoruz. Hemen bize ulaşarak ve bizi tercih ederek Kurumsal Vkontakte sayfalarının gücüne tanıklık edebilirsiniz.

Sektöre Özel Sosyal Medya Hizmetlerimiz