Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal websiteleri tüm firmalar tarafından oldukça tercih edilen ve işletmenin aynası gibi görülen tasarımlar bütünüdür. Birçok işletme sadece web sitemiz olsun düşüncesi site yaptırmaktadır. Bu tamamen yanlış bir tutumdur. Kurumsal olarak tasarlanan web siteleri bir nevi işletmelerin internetteki kimliğidir. Günümüzde ise kurumsal web sitelerinde SEO altyapısı da ihtiyaç duyulan en büyük etkenlerdendir.

Furkan Reklam Ajansı olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik kurumsal web sitesi kurulumu yapmaktayız. Yaptığımız web siteleri tamamen Türk Ticaret Kanununa uygun olarak oluşturulmakta ve şirketlerin gereksinimlerine tümüyle cevap verebilecek yetkinliktedir.

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz tüm web sitelerimiz SEO altyapılıdır. Kurulumunu yaptığımız web sitelerimizi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının isteklerine uygun SEO’ya uygun olarak tasarlamaktayız. Firmanızın marka bilinirliğini üst seviyelere çıkarmaktayız. İmalatını yaptığınız tüm ürünlerinizin ve sunduğunuz tüm hizmetlerin arama motorlarında bulunmasını kolaylaştırıyoruz.  

Neden Kurumsal Web Sitesi İçin Furkan Ajans?

Bugüne kadar yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamış ve sağlamaya da devam etmekteyiz. Diğer reklam ajanslarından en büyük farkımız çalıştığımız firmanın işlerini yaptıktan sonra da bağımızı koparmayarak firmanın gelişimi için gerekli olabilecek tüm ek bilgileri sunmaktır.

Yaptığımız tüm işlerde web sitenizin size katkı sağlaması gerektiği ve işinize değer katması gerektiğinin bilincinde olarak çalışmaktayız. Bu işlemler için en büyük işlemlerden birisi olan SEO danışmanlığı hizmetini de kurumsal web siteleri için birleşik olarak sunmaktayız. Firmanızın arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayarak ürün ve hizmetlerinizin yeni müşterilere ulaşmasına katkı sağlamaktayız.

Hizmet sunduğumuz tüm firmalar bizi Google Reklam Ajansı olarak nitelendirmektedir. Eğer siz de işinizi büyütmek ve internette rakiplerinizi geride bırakarak yeni müşterilerle tanışmak isterseniz sizlere bu yolda rehberlik etmeye her zaman hazırız. Hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak kurumsal web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz