Profesyonel Instagram Reklamları

İnstagram günümüzde bir çok insanın uzun süre vakit geçirdiği ve diğer insanlarla etkileşim içinde olduğu bir sosyal medya platformudur. İnstagram sponsorlu reklamları Facebook reklamları ile birlikte yayınlanabilen reklamlardır. İnstagramda reklam vermek isteyen bir işletme aynı anda reklamlarını Facebook üzerinden de gerçekleştirebilmektedir.

Resim ve kısa videolar paylaştığınız bir platform olan instagram özellikle kadınların ağırlıkta olduğu ya da daha doğru bir ifade ile kadınların daha etkili kullandığı bir platformdur. Bu özelliği ile hedef kitlesi kadınlar olan veya kadınlara yönelik işletmeler İnstagram reklamlarını tercih etmektedirler. İnstagram reklamlarını bütün işletmeler kullanmakta ve hem erkeklere hem kadınlara yönelik binlerce reklam verilmektedir.

Markanızın bilinirligini arttırmakla beraber ürününüzün, hizmetinizin daha çok tercih edilmesine olanak sağlar. Web sitenizin, bloğunuzun, e-ticaret sitelerinizin trafik akışını artırmakla beraber, web sitenizi ziyaret edenlerin müşteri olma potansiyelini arttırır. Güncel olarak yaptığınız reklamları anında İnstagram kullanıcılarına iletilebilirsiniz. Ayrıca reklam verirken ülke, şehir, il, ilçe gibi konumlara göre hedefler belirlenebilmektedir.

Neden Instagram Reklamları İçin Furkan Ajans?

İnstagram günümüzün en popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. Birçok büyük ya da küçük işletme reklamlarını İnstagram üzerinde vermekte ve müşteri potansiyelini artırmaktadır. Profesyonel olarak yapılan İnstagram reklamları firmanıza ihtiyacı olan müşterilere ulaşarak çok daha verimli olmaktadır. Ek olarak profesyonel İnstagram reklamlarında bütçenize göre ulaştığınız kişi sayısı normal reklamlara oranla çok daha fazladır.

Furkan Reklam Ajansı olarak işletmelere İnstagramda profesyonel reklam oluşturma konusunda hizmet sunmaktayız. Profesyonel olarak yaptığımız reklamlar sayesinde doğru zamanda ürün ve hizmetinize ihtiyaç duyan kişilerin reklamlarınızı görüntülemesini sağlamaktayız. Sunduğumuz reklam hizmetleri sayesinde normal reklamlar ile aynı bütçe ile çok daha fazla insana ulaşmanızı sağlayarak satışlarınızı artırmaktayız. Bize hemen ulaşarak İnstagram reklamları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz