Kurumsal Flickr İşletme Sayfa Yapımı

Flickr nitelik itibari ile Pinterest gibi resim paylaşım platformudur. Kişisel çalışmalarınız ya da işletmenize ait ürünlerin paylaşıldığı Flickr hesabınızın olması insanlara ulaşabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Flickr’ı Pinterestten ayıran nokta ise iki platformun da farklı kaynaklara data sağlamalarıdır.

Pinterest Google başta olmak üzere Google arama altyapısını kullanan arama motorlarında insanların karşısına çıkarken, Flickr Yahoo arama motorundaki aramalarda ön plana çıkar. Ayrıca Flickr Google aramalarında da kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Her ikisi de farklı kullanıcılara ulaşma konusunda önemlidir. Mevcut müşterilerinizin ya da yeni müşterilerinizin Google, Yandex ya da Yahoo kullanıp kullanmadıklarını bilemeyeceğiniz için bu platformların hepsinde yer almak işletmeniz için oldukça önemlidir.

Firmalar müşteri kitlelerini belirlerken en büyük yaptıkları hatalardan birisi potansiyel müşterilerin hep aynı uygulama ya da arama motoru tercih ettiğini düşünerek işlem yapmasıdır. Buradaki hata kullanıcıların farklı arama motoru tercih edebilecekleri gibi farklı sosyal medyalarda kullanıyor olduklarıdır. Bu nedenle firmalar müşteri portföylerinin artmasında büyük problem yaşamaktadırlar.

 

Neden Kurumsal Flickr Sayfası İçin Furkan Ajans?

Flickr özellikle Yahoo’nun uygulamayı satın almasının ardından büyük ve göz kamaştırıcı bir döneme giriş yaptı. Uygulama üzerindeki değişiklikler, kullanıcılara verdiği önem ve en önemlisi SEO altyapı desteği sayesinde kullanıcı oranlarında hızlı bir artış yaşadı. Özellikle kullanıcılarının uzun süreli olarak uygulama içerisinde vakit geçiriyor oluşu popülerliğini artırmanın yanı sıra firmalarında bulunması gereken sosyal medya platformlarından biri haline gelmesine yardımcı oldu. Birçok İnternet Reklam Ajansı firmasının ise Flickr uygulamasının varlığından haberi bile yok.

Furkan Reklam Ajansı olarak firmaların internette bulunabilirliğini kolaylaştırmak ve marka bilinirliğini artırmak için yeni gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Profesyonel ve uzman ekibimizle firmanızın Flickr kurumsal sayfasının kurulumunu ve SEO altyapısını hazırlayarak bulunabilirliğini artırıyoruz. Bize hemen ulaşarak Flickr kurumsal sayfaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sektöre Özel Sosyal Medya Hizmetlerimiz