Değerlerimiz

Değişen dünyada ticaret her geçen gün internete doğru evrilmektedir. Artık klasik pazarlama metodları önemini yitirmiş, yerini internet pazarlaması almıştır. Firmalar artık pazarlama elemanları ile ulaşamadıkları bir çok müşteriye internet sayesinde ulaşabilmektedirler. 

Ulusal ve uluslararası çapta ticaret yapmayı hedefleyen firmaların klasik yöntemlerle tek tek müşteri ziyareti yapmaları mümkün olmayacağı için işlerini internet ortamına taşımak zorunda kalmışlardır. Bu durum orta ve küçük işletmelerin de aynı sonuca doğru itilmesine yol açmakta ve günümüzde internette yer almayan firmaların ayakta kalması mümkün görünmemektedir.

Bu konunun bilincinde olan Ajansımız, firmaların işlerini internete taşıması konusunda gerekli tüm aşama ve hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Meslek etiğine sahipliğimiz, çalışma hızımız ve kalitemiz ile sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız.

Uzman ve profesyonel ekibimiz ile teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek, firmaların internete atılmasında ya da internette var olan firmaların gelişimine büyük katkı sunmaktayız.

Genç ve dinamik kadromuz ile her zaman ileriyi hayal etmekte ve bu hayallerin gerçekleşmesinde ciddi adımlar atarak “Daima gelişim ve ileriye adım atma” prensibimize tüm şartlarda sahip çıkmaktayız.

Misyonumuz

Google SEO, Yandex SEO, Bing SEO ve tüm arama motoru optimizasyon hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi firmalarından biriyiz.

SEO alt yapılı web siteleri alanında en kaliteli hizmet sunan firmalardan birisiyiz.

Google Ads, Meta Ads, sosyal medya ve diğer internet reklam alanlarında yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız.

API kodlu kurumsal sosyal medya hesaplarının kurulumu ve tasarımında sektörümüzdeki en çok aranan ve bilinen firmalardan biri haline gelmekteyiz.

İnternet reklam alanlarında rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmaktayız.

SEO hizmetlerimizde sürekli değişen algoritmaları takip ederek en güncel SEO çözümlerini sağlamaktayız.

Marka tescil ve patent tescil işlemlerinde siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmetleri bir arada sunmaktayız.

Müşteri ilişkilerimizde yapılacak tek bir iş değil, firmaların büyümesine katkı sağlayarak uzun zaman birlikte çalışmaktayız.

Müşterilerimizin sektörlerine ait alanlarda ve kullanıcı deneyimlerinde fark etmedikleri ayrıntıları bulmak ve doğru planlama ile kullanmaktayız.

Şeffaflık, kalite, güven ve işbirliği konularında müşterilerimizle tüm hassasiyetimizle hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz

Furkan Reklam Ajansı olarak sürekli kendini geliştiren ekibimiz ile hizmet sunduğumuz alanlarda tüm Türkiye’de ilk akla gelen firma olmak.

Tüm kişi, kurum, kuruluş ve firmalarla bağlarımızı güçlendirerek gelişimlerine ve büyümelerine katkı sağlamak.

SEO alanında güncel gelişmeleri yakından takip ederek çalıştığımız firmaların sektöründe rakipsiz hale gelmesine yardımcı olmak.

İnternet reklamları konusunda Türkiye’nin aranan ve bilinen en iyi firması olmak.

Çalıştığımız tüm firmaların ve kişilerin, işlerini büyütmelerini sağlarken reklam sektöründe Türkiye’nin en iyi firması olmak.