Sektöre Özel Sosyal Medyalar


Tripadvisor

Kurumsal Tripadvisor Sayfaları

Tripadvisor

Sektöre özel sosyal medyalarınız arasında yer alan Tripadvisor gezginler ve seyahat edecek kişiler için en kullanışlı uygulamadır. Firmanızın Kurumsal Tripadvisor sayfasını en üst sıralara taşıyoruz. Yaptığımız işlerle bulunabilirliğinizi artırmaktayız.


Vkontakte

Kurumsal Vkontakte Sayfaları

Vkontakte

Kurumsal Vkontakte uygulaması iş dünyasında kullanımı en fazla olan uygulamaların başında yer almaktadır. Kurumsal Vkontakte Sayfanızı Google ve diğer tarayıcılarda üst sıralara taşıyarak kurumsal kimliğinizi korumaktayız.


Vimeo

Kurumsal Vimeo Sayfaları

Vimeo

Vimeo, Youtube’a rakip olabilecek tek uygulamadır. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü alt yapısı sayesinde gün geçtikçe popülerleşmektedir. Kurumsal Vimeo sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.


Tumblr

Kurumsal Tumblr Sayfaları

Tumblr

Tumblr mini blog uygulamasıdır. Ürünleriniz veya verdiğiniz hizmet hakkında yazdığınız yorumları paylaşmaktayız. Kurumsal Tumblr sayfası sayesinde size yeni müşteriler gelecektir. Tarayıcılarda en üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olmaktayız.


Flickr

Kurumsal Flickr Sayfaları

Flickr

Flickr ilk başta Yahoo arama motoruna özel olarak geliştirilmiş bir fotoğraf paylaşma uygulamasıydı. İnternet kullanıcılarının belirli bir kısmı Yahoo arama motoru kullanmaktadır. Kurumsal Flickr sayfanızı Yahoo başta olmak üzere Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.