Kurumsal Yandex Harita Kaydı

Yandex haritalar Yandex’e bağlı ve bir uygulamadır. Günümüzde sıkça kullanılan harita uygulamaları arasında yer alan Yandex haritalar, birçok navigasyon cihazında da kullanılmaktadır. Yandex tıpkı Google gibi arama motoru, mail sistemi ve sosyal platformlar gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Ülkemizde sıklıkla arama motoru olarak bilinmesine rağmen günümüzde haritalar olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Yandex haritaları Google haritalardan ayıran fark ise farklı kullanıcı kitlesinin yanı sıra Yandex haritaların araçlarda kullanılan navigasyon sistemlerine data (veri) sağlamasıdır. Birçok araçta bulunan navigasyon sistemi Yandex haritalar ile çalışmaktadır. Bu ve benzeri birçok fark nedeniyle işletmelerin Google haritalarda olduğu gibi Yandex haritalarda da bulunması gerekmektedir.

İşletmelerin arama motoru optimizasyonu olarak sadece Google’a bağımlı kalmaması, Google kullanmayan kullanıcılara da ulaşarak müşteri portföylerini geliştirmesi gerekmektedir. Yandex harita kayıt işlemleri sayesinde firmalar müşteri potansiyellerini artırmakta ve Yandex haritalar altyapısını kullanan tüm cihazlarda kolaylıkla bulunabilir hale gelmektedirler.

Neden Yandex Harita Kaydı İçin Furkan Ajans?

Profesyonel ve SEO altyapılı harita kayıt işlemleri sunan firmamız alanında uzman ekibi ile hizmet sunmaktadır. İşletmenizin harita kayıt işlemini yaparak müşterilerinizin sizi bulmasının yanı sıra SEO işlemleri uygulayarak müşteriniz olmayan kişiler tarafından da bulunmasını sağlıyoruz. Yandex Haritalar içerisine uyguladığımız SEO işlemleri sayesinde marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlıyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak işletmelerin Yandex harita kayıt ekleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Harita kayıt hizmetini gerçekleştirirken uyguladığımız SEO hizmetleri ile rakiplerinizin üzerinde yer almasına katkı sağlıyoruz. Yandex harita kayıt işlemlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Harita Kayıt Hizmetlerimiz