Marka ve Patent Tescil Hizmetlerimiz


Marka Tescil

1- Marka Tescil Hizmetleri

Marka Tescil

Malın kime ait olduğunu yasal yollardan belirten belge Marka Tescil Belgesidir. Furkan Reklam Ajansı olarak Marka tescil belgesine sahip olmanız için çalışmaktayız. Emeğinizin çalınmaması için marka tescil işlemi sunuyoruz.


Patent Tescil

2- Patent Tescil Hizmetleri

Patent Tescil

Sanayide üretimi gerçekleştirilebilecek bir ürüne Patent Tescil belgesi alınabilir. Belirli bir hizmet içinde geçerlidir. Tüm Dünya da geçerli olacak bu belge, fikrinizi veya düşüncenizi koruma altına alacaktır. Sizler için Patent tescil belgesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.


Faydalı Model

3- Faydalı Model Tescil Hizmetleri

Faydalı Model

Küçük işletmelerde faydalı model tescil hizmetleri alınması daha kolay olması nedeniyle oldukça tercih edilir. Aynı şekilde maddi durumdan sıkıntı yaşayanların en çok tercih ettiği belge türüdür. Furkan ajans olarak Faydalı model tescil belgesine sahip olmanızda yardımcı olmaktayız.


Coğrafi İşaret

4- Coğrafi İşaret Tescil Hizmetleri

Coğrafi İşaret

Belirli bir bölgeye özgü olması şart eşya, yemek vb. ögeleri gösteren işaret Coğrafi İşaret'tir. Furkan Reklam ajansı olarak coğrafi işaret için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Coğrafi işaret belgesi için bizimle çalışabilirsiniz.