Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz
Facebook Reklamları

Kurumsal Facebook Reklamları

Facebook

Kurumsal Facebook reklamları sayesinde sayfanızın tarayıcılarda üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Facebook dünya çapında en çok kullanılan uygulama olması nedeniyle sitenizin bulunabilirliği açısından oldukça faydalıdır.
Instagram Reklamları

Kurumsal İnstagram Reklamları

İnstagram

Kurumsal İnstagram reklamları sunduğunuz ürünü, hizmeti veya web sitenizi bulunabilir kılmada oldukça fayda sağlar. Reklam ajansımız tarafından gerçekleştirilen Kurumsal instagram reklamları sayesinde sunduğunuz ürün hizmet vb. ögeleri tarayıcılarda üst sıralara taşımaktayız.
Twitter
Reklamları

Kurumsal Twitter Reklamları

Twitter

Twitter günümüzde kullanıcı sayısı en hızlı artan uygulamalardan biridir. Firmalar Twitter üzerinden reklam vererek sunduğu hizmet eşya vb. şeyleri paylaşarak popülerleşmektedirler. Firmamız sizlerin de Twitter reklamlarını yapmak için çalışmaktadır.
Google Adwords Reklamları

Kurumsal Google Adwords Reklamları

Google Adwords

Google AdWords, Google adlı tarayıcıda bulunan web sitelerinizi üst sırada çıkarmaya yarayan uygulamadır. Profesyonel ekibimiz tarafından web sitenizi ya da herhangi bir sosyal medyanızı arama motorlarında üst sıralarda çıkarmaktayız.
Youtube
Reklamları

Kurumsal Youtube Reklamları

youtube

Youtube günümüzde kullanımı en fazla olan video paylaşma uygulamasıdır. Sizler için hazırladığımız Youtube reklamları sayesinde tanınırlığınızı artırmaktayız. Sunduğunuz ürün veya hizmete yeni müşteriler bulmanıza olanak sağlamaktayız
Linkedln
Reklamları

Kurumsal Linkedln Reklamları

linkedln

Linkedin firma sahiplerinin sunduğu ürünü toplu bir şekilde sunduğu platform olarak kabul edilebilir. Çalışmalarımız Linkedin üzerinden yaptığınız reklamlar sayesinde müşterilerinizi artırmaktır. Sayfamızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz