Haritalara Kayıt Servisi


Google Harita

Kurumsal Google Harita Kaydı

Google Haritalar

Google haritalar Türkiye ve tüm dünyada en fazla kullanılan haritadır. Günümüzde Google ve bazı tarayıcıların tercih ettiği Google haritalara kayıt yaptırarak bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz. Sizler için Google haritalara firmanızı kaydetmekteyiz.


Apple Harita

Kurumsal Apple Harita Kaydı

Apple Haritalar

Apple Haritalar, Apple markasının ürettiği cihazlarda kullanılan kendine özgü günümüzde yurt içi ve yurt dışında oldukça fazla kullanılan harita uygulamasıdır. Apple haritalara firmanızı kaydettiriyoruz. Apple haritalar sayesinde bulunabilirliğinizi artırıyoruz.


Yandex Harita

Kurumsal Yandex Harita Kaydı

Yandex Haritalar

Yandex haritalar, Yandex tarafında geliştirilen harita sistemidir. Navigasyon, bilgisayar, tablet veya telefon gibi cihazlarda kullanılan kullanıcı sayısı fazla bir uygulamadır. Sizde firmanızı Yandex haritalara kaydettirerek bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz.


Yelp Harita

Kurumsal Yelp Harita Kaydı

Yelp Haritalar

Günümüzde detaylı bir araştırma yapmadan firmalar hakkında bilgi almak oldukça zordur. Yelp Haritalar kullanıcıların yaptığı yorumlar sayesinde sizi başkalarına önerebilir ve paylaşabilir. Sizde Yelp Haritalara kayıt yaptırarak İşyerinize trafik akışı sağlayabilirsiniz.


Foursquare

Kurumsal Foursqure Kaydı

Foursquare

Foursquare tarafından kullanıcılara yapılan bildirimler sayesinde müşteri potansiyeli olan bireyler firmanıza gelebilir. Kaydınızı yaptırır yaptırmaz sizlerin üst sıralarda yer almanız için çalışmaktayız. Foursquare kayıt yaptırarak rakip firmalarınızdan 1 adım daha öne geçersiniz.


Bing Harita

Kurumsal Bing Harita Kaydı

Bing Haritalar

Bing Haritalar, Microsoft’ta ait olan tarayıcının kullandığı harita uygulamasıdır. Bing haritalar firmaların bulunabilirliğinde oldukça fazla fayda sağlamaktadır. Kullanıcılara sağladığı özelliklerle kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizde Bing Haritalara kayıt yaptırarak firmanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.


TomTom Navigasyon

Kurumsal TomTom Navigasyon Kaydı

TomTom Haritalar

Tomtom haritalar aslen Navigasyon cihazlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Sağladığı özellikler kullanıcılarının dikkatini çekmede başarılı olmuştur. Özellikle Navigasyon cihazlarında bulunması firmaların bulunabilirliği konusunda oldukça fazla yardımı dokunacaktır.


Huawei
Petal Harita

Kurumsal Huawei Petal Harita Kaydı

Huawei Petal Haritalar

Huawei Petal Haritalar, Huawei cihazlarında kullanılan harita uygulamasıdır. Türkiye de oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Huawei kullanıcılarına çeşitli özellikler sunmaktadır. Sizde Huawei kullanıcılarını kaçırmamak için Huawei Petal Haritalara kayıt yaptırabilirsiniz. Huawei haritalarda sizi üst sıralara çıkarmaktayız.