Kurumsal Apple Harita Kaydı

Apple Maps, Apple tarafından sunulan çevrimiçi harita hizmetidir. Bu harita hizmeti sayesinde iphone, ipad ve mac kullanıcıları bir çok yere kolaylıkla gidebilir. Artık hiç kimseye ihtiyaç duymadan hiç bilmediğiniz yerleri özgürce gezebilir ve adres bulma ya da kaybolma korkusu yaşamadan seyahat edebilirsiniz.

Apple Maps firmalar için de hayati öneme sahiptir. İşletmenizi Apple haritalara kaydettirerek Apple marka cihazları kullanan müşterilerinizin iş yerinizden haberdar olmasına ve kolaylıkla size ulaşmasına imkan sağlar. Müşteriniz sizin sattığınız bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunda internette arama yapar ve işletmenizi görür. Telefon ile arar ya da işletmenize gelerek sizden hizmet alır. Günümüzde bir çok firma Apple maps sayesinde müşterilerine ulaşmaktadır. Dolayısıyla rakipleriniz çoktan Apple haritalarda yerini aldı. Ancak üzülmeyin. Rakiplerinizin önüne geçmek ve Apple haritalarda en üst sırada çıkmak biraz yardım alarak hiç de zor değil.

Tüm bunlara ek olarak Apple maps eklenmiş veya eklenecek olan firmaların doğruluğundan emin olmaktadır. Firmaların eklenebilmesi için diğer harita uygulamalarına kıyasla işletmeye ait resmi belgeler istemektedir. Bu sayede kullanıcılarına Apple Maps’te yer alan firmaların güvenilir ve gerçek firma olduğunu lanse etmektedir.

Neden Apple Map Kaydı İçin Furkan Ajans?

Apple Maps kayıt hizmetleri ile işletmenizin IOS işletim sistemi kullanan tüm cihazlarda öne çıkmasını sağlamaktayız. Özellikle Apple Maps için gerekli bağlantıların kurulumunu yapmakta, içerisine SEO işlemleri uygulamaktayız. Haritalara firma eklemek profesyonel ellerde kolaylıkla yapılan bir işlemdir. Gerekli tüm doğrulama ve işlemleri sizin için hızlı ve profesyonel olarak yaparak işletmenizin Apple Haritalarda yer almasını sağlıyoruz.
 
Furkan Reklam Ajansı olarak işletmeleri Apple haritalara kayıt ediyor, işletme profillerini oluşturuyoruz. Ardından en üst sırada yer almasını sağlayarak işlerini büyütmelerine katkı sağlıyoruz. Profesyonel Apple Maps firma kayıt işlemleri için bizi hemen arayın. Furkan Ajans ile çalışma ayrıcalıklarının farkına varın.

Harita Kayıt Hizmetlerimiz