Rehber Site Kayıt

Rehber siteler günümüzde bir çok firma tarafından etkin bir şekilde kullanılan tanıtım ve backlink aracıdır. Backlink kabaca firmanın kendi web sitesine referans olan ve firmayı daha yukarılara taşımayı sağlayan bir internet referansı olarak açıklanabilir. Google bir web sitenin başka yerlerde kaynak olarak gösterilmesine oldukça önem vermektedir. Kaynak olarak verilen sitenin değeri Google tarafından artırılmakta ve sitenin daha üst sıralarda çıkartılması sağlanmaktadır. Bu nedenle rehber sitelerin backlink özelliğinden faydalanmak firmanın kendi sitesi açısından oldukça önemlidir.

Bu önemli durumu kullanarak firmalarımızı rehber sitelere kayıt ettiriyor ve kendi sitelerine backlink sağlayarak web sitelerinin üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Farklı 10 adet rehber sitelere firmalarınızın kaydını yaptırarak hem backlinkten faydalanıyor hem de firmalarımız için farklı mecralarda bulunmasına yardımcı oluyoruz. 

Backlinkler günümüzde büyük önem arzetmesine rağmen kullanımında dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle Google başta olmak üzere birçok arama motoru backlinklerin kalitesine de önem vermektedir. Rehber sitelere firmanızı kayıt yaparken arama motorlarının değer verdiği siteleri güncel olarak tutmakta ve en önemlilerine giriş yapmaktayız.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi rehber siteler tanıtım açısından da oldukça önemlidir. Rehber siteler Google tarafından ayrı bir kategoride tutularak daha üst sıralarda kendilerine yer bulurlar. Bir firmanın kendi web sitesi olmasa dahi rehber sitelerde bulunması başkalarının bu siteler aracılığıyla firma bilgilerine ulaşabilmesini sağlar.

Bu durum firmanın web sitesi olsun ya da olmasın firmaya yeni müşteri kazandırma noktasında oldukça önemlidir. Rehber sitelerin Google’da üst sıralarda yer aldığını belirtmiştik. Rehber siteler Google’da hemen hemen herkesin gördüğü ilk sayfada yer alırken arama yapan müşterinin ihtiyacı olan firmalar listelenerek karşısına gelir. Dolayısıyla müşteri hangi firmanın ihtiyacını gidereceğini bilerek firmayla iletişime geçer. Rehber siteler bu yönüyle oldukça hayati öneme sahip olmaktadırlar. 

 

Neden Rehber Site Kaydı İçin Furkan Ajans?

Günümüzde rehber siteler aldıkları yüksek hit oranları ve aktarımları sayesinde tercih edilmektedir. Özellikle yerel rehber siteler işletmelerin arama motorlarında ön sıralarda yer almasına katkı sağlamaktadır. Rehber sitelerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise SEO uyumluluğudur. SEO uyumlu rehber siteler markanızın tanınmasında aktif rol oynamaktadır.

Bizimle hemen iletişime geçerek rehber sitelerde firmanızın bulunmasını sağlayarak işlerinizi artırabilirsiniz. Günümüzde bir çok firma rehber sitelerden gelen taleplere zor yetişebilmekte ve işlerini giderek büyütmektedir. Üstelik bir çok rehber site yıllık oldukça düşük maaliyetlerle firmalara bu hizmeti sunmaktadır. Siz de bizi arayarak en hesaplı ve en kaliteli rehber sitelere firma kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz