Kurumsal Google Business İşletme Sayfa Yapımı

Google My Business yani Google Benim İşletmem uygulaması firmanızın ve sitenizin görünürlüğünü artırmaktadır. Bilmelisiniz ki; Google My Business’ da işletmeniz yer aldığı anda Google’da arama yapan kullanıcı firmanızla karşılaşır. Arama motorunun sağ tarafındaki kutucukta ve Google Haritalarda yer alırsınız. Sizinle çalışmış kişilerden yorumlar alabilir ve yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize veya hizmetinize ait görsellerinizi paylaşabilir ve firmanız hakkında müşteriye ön bilgi sağlayabilirsiniz.

Yayınlar bölümünden mevcut lokasyona ait içerikler paylaşabilirsiniz. Başlattığınız kampanyadan veya indirimlerden müşterilerinizin haberdar olabilmesi için sitenize girmesi gerekmektedir. Siteniz haricinde firmanıza ulaşması zordur. Bu yüzden kampanya mailleri ve sosyal medya duyuruları çok daha etkili olacaktır. Sosyal medya hesaplarınızı kurumsal olarak açmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarınız aktif değilse Google My Business’tan bu eksiğinizi giderebilirsiniz. Yayınlar bölümündeki tüm paylaşımlarınıza kullanıcıların ulaşması daha kolaydır. Bu yönden Google My Business, SEO açısından büyük öneme sahiptir.

Neden Google Business Sayfası İçin Furkan Ajans?

Ek olarak Google My Business sayesinde Google Harita’da firmanız yer almaktadır. Firmanıza ait ürün resimleri, firma ismi, telefon numarası ve mail ile iletişim bilgileri yer almakta ve kullanıcının önüne direkt çıkmaktadır. Müşterilerinizin sektörünüzü nasıl arattığı, Google’da nerelerde çıktığınız, hangi yollarla irtibata geçtikleri, gelen telefon aramaları ve hangi saatlerde popüler olduğunuz gibi tüm analizleri görmeniz sağlanmaktadır.

Furkan Reklam Ajansı Konya olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Bizler Google My Business hesabınızı SEO altyapısı ile açmakta ve sektörünüzle alakalı tüm anahtar kelimeleri içerisine entegre etmekteyiz. Küçük çapta bir web sitesi yaparak tüm işletme bilgilerini, ürünlerinizi, haritanızı öne çıkarmaktayız.

Reklam Ajansımız Google Benim İşletmem hesabınızı açmakta değil asıl içerisine yaptığı Seo hizmetinden ücret almaktadır. Çünkü bu rakiplerinizin önüne geçmenize ve firmanızın önde çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Furkan Sosyal Medya Ajansı Konya olarak sektörünüzde en çok aranılan anahtar kelimeleri araştırmakta, kullanıcı firmanızı hangi kriter kelimelerle araştırıyor diye düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Daha detaylı bilgi için irtibata geçebilir ve uygun fiyatlarımızdan yaralanabilirsiniz.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz