Kurumsal WordPress İşletme Sayfa Yapımı

WordPress sosyal medya platformu özelliğinin yanı sıra Dünya’nın en büyük blog uygulamasıdır. Birçok kişi, kurum ya da kuruluş tarafından da bilinen ve kullanılan bu sistem WordPress web siteleri ile de karıştırılmaktadır. Siteler genellikle işletmenizin sahip olduğu ve tüm kontrolün sizde olduğu içerik paylaşımlarınızı yapmanızı sağlamaktadır. Ama WordPress sosyal medyasında ise yapı tamamen farklıdır. İnsanlar paylaştığınız içeriklere yorum yapabilir, sizinle iletişime geçebilir ve sizi bulmaları web sitenize oranla çok daha kolaydır.

İçerik yönetim sistemi olarak da bilinen WordPress blog sayfaları, tüm sosyal medyalarınız da aynı anda paylaşım yapmayı sağlayan bir dağıtıcı rolü üstlenmektedir. Kişisel kullanımda ve işletme kullanımında blog sitesi olarak üstüne düşeni fazlasıyla yapan bir platformdur. Bilmeliyiz ki; WordPress sayesinde işletmeler sosyal medya hesaplarını rahatlıkla kullanabilmekte ve işleri ile ilgili bilgileri tüketicilerine ayrıntılı olarak sunmaktadırlar.

Ek olarak WordPress blog uygulamasının sunduğu SEO altyapı desteği sayesinde firmanızın internet arama sonuçlarında bulunabilirliği oldukça kolaydır. Profesyonel olarak kurulan WordPress sayfaları sayesinde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ve satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Neden Kurumsal WordPress Sayfaları İçin Furkan Ajans?

Uzmanlarımız tarafından oluşturulan WordPress sayfaları sayesinde rakip firmalardan daha fazla ürün veya hizmet sunmanız sağlanmaktadır. Birçok işletme WordPress Blog sayfalarının kullanımını bilmemektedir. Özellikle arama motoru optimizasyonu ve güvenilir backlink kaynağı olarak kullanılması gereken sosyal medya ve blog uygulamalarının ilk sırasında yer almaktadır.

Furkan Reklam Ajansı olarak alanında uzman ve profesyonel ekibimizle WordPress Blog sayfalarının kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. SEO alt yapısını da oluşturarak Google vb. arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Kurumsal WordPress Blog sayfalarının kurulumu, yönetimi ve SEO alt yapısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize hemen ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz