Kurumsal Instagram İşletme Sayfa Yapımı

Instagram Dünya’da en çok kullanıcıya sahip bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnstagramı insanlar iki şekilde kullanmaktadırlar. Birincisi kişisel kullanımdır. İnsanlar önemsedikleri anların fotoğraflarını bu sosyal paylaşım platformuna taşıyarak dostlarıyla keyifli vakit geçirmektedir. İkincisi ticari amaçlı kullanımdır. İşletmeler ürün ve markalarının tanıtımlarını yapmak ve ürün satmak gibi bir çok faaliyet gerçekleştirmektedirler. Kullanıcı sayısının oldukça fazla olmasından dolayı işletmeler de bu platformu önemsemekte ve çeşitli faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler.

İşletmenizin Instagramda bulunması için birçok nedeniniz var. Bunlardan ilki müşterileriniz en başta sizi Instagramda aramaktadırlar. Tanıyan kişiler firma adınızla, tanımayan yeni kullanıcılar ise spesifik olarak genel aramayla firmanızla karşılacaklardır. Sizi bulmaları kurumsal olduğunuzu kanıtlar. Müşterilerinize güven sinyali verir. Memnun bir müşteri, tavsiye üzerine sizlere onlarca yeni müşteri getirebilir. Instagramdaki ürünlerinizin paylaşımlarını en çok aratılan etiketlerle vurgulayabilir ve aramalarda ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Web sitenize bağlantı verebilir ve sitenize backlik sağlayarak Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Daha birçok sebep için işletmenizi Instagram’ a eklemeniz marka bilinirliğinizi artıracak ve müşteri kitlenizi genişletecektir.

Neden Kurumsal Instagram Sayfası İçin Furkan Ajans?

Firmanızın başta Instagram olmak üzere firması adına tüm sosyal medya mecralarında yer almak istemesinin sebebi oldukça basittir. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye, sattığınız ürün ve hizmetleri en iyi pazarlayabileceğiniz mecralar sosyal medyalardır.
Furkan Ajans olarak işletmelere API kodlu kurumsal Instagram işletme hesabı kurulumu yaparak işletmelerin bir çok müşteriye ulaşmasında ve kendi tanıtımlarını yapmasında yardımcı olmaktayız.

Tüm sosyal medya hesaplarınızı firmanıza veya kişiye özel kurmaktayız. Ne kadar çok platformda yer alırsanız o kadar satışlarınızın artacağını, müşteri portföyünüzün artacağını ve kaliteli linkler ile backlink sağlayacağını bilmekteyiz. Her zaman yanınızda yer almakta ve internet dünyasının kapılarını açmaktayız. Bize hemen ulaşarak kurumsal Instagram sayfaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz