Kurumsal Huawei Petal Harita Kaydı

Petal Maps Huawei firması tarafından geliştirilen ve birleşik harita veri kaynağına sahip hem çevrimiçi hem de çevrim dışı kullanılabilen harita uygulamasıdır. Özellikle Tomtom, Here, Zenrin ve OpenStreetMap başta olmak üzere birçok harita uygulamasından veri almaktadır. Bu sayede tüm cihazlarda kullanımı oldukça kolaydır. Konuma dayalı hizmet sunan Petal Maps günlük navigasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sektörde yeni yeni yer almaya başlayan Petal Maps’e hemen kayıt yaptırmak gerekmektedir. Arkasında büyük bir firma olması ve günümüz cihazlarında kullanımının yaygınlaşması ile rakiplerinizden önce kayıt yaptırmanız işletmeniz için oldukça önemlidir. Petal Maps in sunduğu en önemli özelliklerden olan “ilgi çekici noktalar” özelliği ile işletmenizin ilk sıralarda yer alması kolaylıkla sağlanmaktadır.

Uygulamanın yeni olması yayılma hızına engel olamamış ve birçok kişi Petal Haritaları fonksiyonellik özellikleri nedeniyle kullanmaya başlamıştır. İnternette en önemli alanlardan birisi olan ilgili aramalarda her yerde görünmek yapısı için firmanızın kayıt olması gereken bir uygulamadır. Günümüzde kullanılan akıllı saatlerde dahi uygulama yer almaktadır.

Neden Huawei Petal Maps Kaydı İçin Furkan Ajans?

Furkan Reklam Ajansı olarak en yeni ve en verimli gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu sayede işletmelerin internette var olması gereken alanları tespit ediyoruz. Firmalara sunduğumuz güncel ve yeni gelişmelerle işletmelerin internet varlıklarının iyileşmesine katkıda bulunarak müşteri potansiyellerinin artmasını sağlıyoruz.

Petal Maps kayıt işlemleri ile firmaların Petal Maps’te yer almasını sağlayarak marka bilinirliğinin artmasına katkıda bulunuyoruz. Kayıt işlemlerinin yanı sıra sunduğumuz iç SEO işlemleriyle harita uygulamasında ilk sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Huawei firmasına ait Petal Haritalar da yerinizi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Harita Kayıt Hizmetlerimiz

Apple Harita

Yandex Harita

Bing Harita

Foursquare

Google Harita

Yelp Harita

Tomtom Harita