Kurumsal Linkedln İşletme Sayfa Yapımı

Linkedln Google firmasına ait en büyük sosyal medya platformudur. Linkedlni diğer sosyal medya platformlarından ayıran ve onu çok önemli kılan şey ise tamamen iş hayatına yönelik bir uygulama olmasıdır. Linkedlnde yer alan kişiler genellikle önemli işler yapan ve önemli pozisyonlarda yer alan insanlardır. Kişisel olarak da linkedin insanlar tarafından yeni iş tekliflerine sürekli açık olmak ve kendilerini sektöründeki kişilere tanıtmak için kullanılır. Her iki kullanımda da oldukça önemli bir yere sahip olan linkedin hem kişisel amaçlar hem de ticari amaçlarla kullanılmaktadır.

İşletmeler linkedini kendini yetiştirmiş sektöründe kariyer yapmış bir çok profesyonel isimle birlikte çalışabilmek, iletişim halinde kalmak ve mümkünse kendi bünyesinde istihdam etmek için kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra işletmeler arası ticari anlaşmalar ve bağlantılar yapmak için de kullanılmaktadır. Ürettiğiniz ürünleri büyük bir şirkete pazarlamak linkedin ile hiç de zor değil. Şirketin satın alma sorumlusu ile kuracağınız bağlantı o şirket tarafından işletmenizin fark edilmesine ve sizinle masaya oturmasına olanak verir.

Ürettiğiniz ürünün hammaddesini satan şirketlere ve yetkililerine ulaşarak profesyonelce yapılan görüşmeler ve pazarlıklar belki de şirketinizin karlılığını oldukça büyük bir şekilde etkileyecektir. Bu nedenle işletmeniz ile ilgili hemen hemen her şeyi ve herkesi kolaylıkla bulabileceğiniz, iş yemekleri organize edip önemli kişileri ağırlayarak iletişime geçebileceğiniz bir alandır. 

Tüm bunların yanı sıra LinkedIn, Google firmasına ait olması nedeniyle içerisinde SEO altyapısı da sunmaktadır. Uygulanan SEO sayesinde işletmenizin sadece LinkedIn içinde değil tüm arama motorlarında da bulunması sağlanmaktadır.

Neden Kurumsal Linkedln Sayfası İçin Furkan Ajans?

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında işletmelerin görüntülenmelerini kolaylaştırmak, marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müşterilerin firmaya ulaşması konusunda birçok işlemi bir arada sunmaktayız. Kurumsal LinkedIn sayfaları sayesinde firmaların diğer firmalar ve potansiyel müşteriler ile iletişime geçmesini sağlamaktayız.

Furkan Reklam Ajansı olarak işletmelere bu önemli platformda kurumsal olarak bulunması için yardımcı olmaktayız. API kodlu kurumsal sayfa kurulumları ile işletmelerin bulunabilirliğini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek işletmenizi ya da kişisel kariyer sayfanızı oluşturarak iş hayatında hakettiğiniz yeri alın.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz