Marka Tescil Hizmetleri

Marka tescil işlemi günümüzde tüm firmalar için gerekli olan, yasalar ile firma isminin korunmasını sağlayan ve taklit işletmelerin oluşumunu engelleyen işlemler bütünüdür. Ayrıca marka tescili günümüzde yüksek öneme sahiptir. Büyük emekler ile büyüttüğünüz firmanızın marka tescilini almak işletmeniz için yapılacak en önemli işlemdir. Bu sayede firmanızın ismini kullanarak size zarar vermeyi amaçlayan işletmelerin ya da kişilerin önüne yasal olarak geçebilmenizi sağlar.

Yeni kurulacak firmalar içinde işletmenin açılışından önce marka tescil başvurusu yapmak elzemdir. Özellikle marka tescili olan bir isime marka açabilecek olmaları ilerleyen süreçte büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu tür olaylarda tabela sökülmesinden hapis cezalarına kadar birçok problemle karşılaşılabilmektedir.

Bilmeliyiz ki; Marka tescili sayesinde işletmeler kendilerini yasalarla koruma altına alarak farklı kişilerce markanın kullanımının önüne geçilmektedir. Ayrıca marka tescili firmalar tarafından devredilebilir varlıktır. Ek olarak marka tescil sahibi kişi markayı miras bırakabilmektedir.

Neden Marka Tescil İçin Furkan Ajans?

Sunduğumuz marka tescil hizmetleriyle ilk olarak markanızın araştırmasını yapıyoruz. Bu aşamada doğrudan söylediğiniz marka ismine başvurmak yerine, gerekli incelemeleri yaparak alınabilirliğini kontrol ediyoruz. Devamında marka tescil başvurusu yaparak tüm marka sürecini yakından takip ediyoruz. Son olarak marka tescil belgenizi sizlere teslim ederek işlemleri tamamlıyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak ilk marka başvurusu sırasında markanızın alınabilirliğini incelemekte ve uygunluk durumuna göre başvuru yapmanızı sağlamaktayız. Sizleri ekonomik kayıplardan korumakta ve sürekli takibimiz sayesinde gelecek itirazların savunmasını yapmaktayız.  Bizlerden marka tescil işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve marka tescil başvurusu yapmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Marka Patent Tescil Hizmetlerimiz