Kurumsal Facebook İşletme Sayfa Yapımı

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağdır. Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında ilk üç sırada yer almaktadır. İnsanların birbirleriyle ve işletmelerle bağlantı kurmasını kolaylaştırması en büyük kullanım nedenleri arasındadır.

Günümüzde Facebook Dünya genelinde milyarlarca insanın kullandığı bir sosyal paylaşım platformu halini almıştır. Bu platformda bulunmak fiziki anlamda mümkün olamayacak bir çok çok insana ulaşmayı da mümkün kılmaktadır. İşletmeler için olmazsa olmaz sosyal medyalar arasında yer almaktadır. Bir çok işletme kurumsal Facebook sayfaları ile çok büyük kitlelere kolaylıkla ulaşmakta ve kazanç sağlamaktadır.
Profesyonel olarak kurulan kurumsal Facebook sayfaları işletmenizin marka bilinirliğini artırmaktadır. Bunun yanı sıra firmaların müşterileriyle etkileşimini ve iletişimini kolaylaştırmaktadır. Firmaların aksiyon almalarını kolaylaştırmakta ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmalarına yardımcı olmaktadır.
 
 

Neden Kurumsal Facebook Sayfaları İçin Furkan Ajans?

Birçok sosyal medya platformu API denilen kullanıcı ve sistem arasındaki aracılığı yapan bağlantıları kullanıcılarına sunmaktadır. Bu bağlantılar profesyonel olarak işlem yapmayı bilen kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kurumsal Facebook sayfaları API entegre bağlantıları ile SEO alt yapısına uygundur. Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında görüntülenmesini ve bulunmasını sağlamaktadır.

Profesyonel olarak oluşturulan sayfaları Facebook önemli kabul eder ve yapılan paylaşımların bir çok kişiye ulaşması için etkileşimlerin artmasına katkıda bulunur. Örneğin normal bir kullanıcının açtığı kurumlsal Facebook sayfasında paylaşımlar en fazla sayfayı beğenen kişilerin arkadaşları ulaşabilmektedir. Harici diğer kullanıcılara ulaşım sağlamak için reklam vermek gerekmektedir. Profesyonel olarak açılan sayfalarda ise yapılan paylaşımlar beğenen kişilerin arkadaşlarının arkadaşları başta olmak üzere sayfadaki sunulan hizmete yönelik arama yapan kişilerin önüne de çıkmaktadır. Ayrıca reklam maliyelerinin düşmesinin yanı sıra çok daha fazla kişinin reklama ulaşmasını da sağlamaktadır.

Furkan Reklam Ajansı olarak alanında deneyimli, uzman ve profesyonel ekibimizle kurumsal Facebook sayfalarının kurulumunu yapmaktayız. SEO alt yapısının kurulmasında ve sosyal medya içi erişimin yanı sıra arama motoru aramalarında da sayfanızın bulunabilirliğini artırmaktayız. Bize hemen ulaşarak Facebook kurumsal sayfaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz