SEO Uzmanı

“Search Engine Optimization”, SEO ifadesinden gelmektedir. Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” dur. Google vb. Arama motorlarındaki organik aramalarda web sitenizin aramaya uygun olan ürün ve hizmetleri ile kolaylıkla bulunmasını sağlayan işlemler bütünüdür. Web sitenizin kolaylıkla bulunabilmesi ve kolay ulaşılabilirliği sayesinde potansiyel müşterilerinizin firmanıza ulaşması kolaylaşmaktadır.

Zaten SEO uzmanı web sitesini Google başta olmak üzere Bing, Yandex gibi birçok arama motorunda web sitesinin ilk sıralarda yer almasını sağlar. Web sitesinin sektörüyle alakalı anahtar kelimelerin analizini yaparak buna uygun site hiyerarşisi ve alt yapısının kurulmasını sağlar. Sektördeki rakiplerinizi analiz ederek onlardan daha iyi sıralamalar elde etmeniz için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlar.

Bilmeliyiz ki, SEO uzmanları arama motorlarının algoritmalarını ve gelen güncellemeleri takip ederek sitenize entegre edilmesini sağlar. Arama motorlarının sitenizle bağlantı kurmasını ve kullanıcı dostu olarak tanımlanması gibi birçok işlemi bir arada yapmaktadır. Sitenizin, sosyal medyalarınızın ve internette var olan diğer kayıtlarınızın düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır. İşletmenizin internete taşınmasında büyük katkı sunarak müşteri potansiyelinizi büyük oranda artırmaktadır.

 

Neden SEO Uzmanı İçin Furkan Ajans Tercih Edilmeli?

Yıllarca SEO konusunda uzmanlaşmış ekibimizle sitenizin, sosyal medyalarınızın ve diğer işletme kayıtlarınızın Google başta olmak üzere arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Firmanız için rakip firmaların
analizini yaparak, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. SEO uzmanlarımız ile internetteki varlığınızın güçlenmesine ve ürün / hizmet satışlarınızın artmasına doğrudan katkı sunuyoruz.

Furkan Reklam Ajansı olarak profesyone SEO uzmanlarımızla firmanızın internette bulunabilirliğini kolaylaştırıyoruz. Marka bilinirliğinizi artırarak işletmenizin büyümesine katkı sağlıyoruz. Rakiplerinizin bir adım önünde yer almanızı sağlayarak sektörünüzde tanınan, güvenilen ve parmakla gösterilen bir firma haline gelmenizi sağlıyoruz. Bizlerden SEO uzmanlığı hakkında detaylı bilgi almak ve internet SEO hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmetlerimiz