Profesyonel Youtube Reklamları

Youtube günlük ziyaret bazında dünya genelinde en çok kullanıcıyı barındıran sosyal medya platformlarından biridir. Günümüzde televizyonun bir alternatifi haline gelen Youtube, son güncellemeleri ile sosyal medyalar arasındaki rekabete de yeni bir boyut kazandırmıştır. Genç, yaşlı demeden birçok kişinin günde çokça zamanını geçirdiği platform, firmaların bulunması gereken platformlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Youtube reklamları, Google altyapısında sunulabilen ve kullanıcıların ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve araştırdıkları konulara göre hedef kitleye ulaşmakta etkili olan hizmetler bütünüdür. Google’nin platformu satın almasının ardından reklam alanında köklü değişiklikler yapmış ve firmalarla son kullanıcıların buluşmasını büyük oranda kolaylaştırmıştır. Çok büyük firmalardan şehrinizdeki esnaflara kadar birçok firma sahibi Youtube reklamları sayesinde ürün ve hizmet satışlarını artırmaktadır.

Facebook, İnstagram, Twitter vb. bir çok sosyal medya platformlarından farklı olarak Youtube reklamları etkileşim ve algı reklamları olarak kullanılmaktadır. Ürün ve hizmetlerinizin doğrudan satışını değil, kişilere gösterilerek marka bilinirliğinizin artmasını sağlamaktadır. Kişilerin reklamınıza tıklamasından sonra sizinle istediğiniz yöntemle iletişime geçmesine olanak tanımaktadır. Youtube reklamları diğer reklam türlerine oranla çok daha ekonomiktir.

Neden Youtube Reklamları İçin Furkan Ajans?

Furkan Reklam Ajansı olarak alanında profesyonel ve uzman ekibimizle Youtube reklamları konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Reklam hedef kitle belirleme işleminin hemen ardından firmanıza uygun reklam alanını belirlemekteyiz. Reklamlarınızın kişilerin tamda ihtiyacı olduğu zamanlarda görüntülenmesini sağlayarak potansiyel müşterilerinizin artmasına yardımcı olmaktayız.

Profesyonel olarak sunduğumuz Youtube reklamları sayesinde marka bilinirliğinizin artmasına katkıda bulunuyoruz. Normal reklamların aksine profesyonel reklam hizmetlerimizde reklam maliyetlerinizin düşük olmasına ve etkileşim oranlarının çok daha yüksek olmasına yardımcı oluyoruz.

Youtube reklamları konusunda firmanızın tanıtımına katkı sunan firmamız işletmenizin bulunabilirliğini büyük oranda artırmaktadır. Bünyemizde barındırdığımız SEO uzmanlarımız ve reklam uzmanlarımız sayesinde reklamlarınızın en etkili biçimde oluşturulmasını sağlayarak firmanızın sunduğu reklam geri dönüşlerinde de artış sağlamaktayız. Youtube reklamları hakkında detaylı bilgi almak ve Youtube’de reklam vermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz