Kurumsal Foursquare İşletme Sayfa Yapımı

Foursquare bir işletme harita uygulamasıdır. Günümüzde birçok uygulama, navigasyon cihazı ve gps cihazı verilerini Foursquare üzerinden sağlamaktadır. Foursquare firmasına ait Swarm ise kullanıcıların bulundukları yerleri bildirmeleri amacıyla sürekli chech-in yaptıkları uygulamadır. Swarm’da yer bildirimi yapan kişilerin bulundukları yerde işletmenizin görüntülenebilir olması önemlidir.

Foursquare ayrıca başta Whatsapp olmak üzere birçok mesajlaşma uygulamasında konum gönderme ve işletme isimli konumların gönderilmesinde altyapı sunmaktadır. İşletmenizin Google Haritalarda olması Whatsapp konum gönderirken görüntülenmemekte onun yerine Foursquare altyapısında ekli bulunan işletmeler konum olarak gönderilebilmektedir.

Foursquare bir yer bildirim aracı olarak günümüzde oldukça popülerdir. Foursquare kullanıcısı bir çok kişi tercih edecekleri işletmeleri Foursquare ile belirlemekte ve yorumlara önem vermektedir.. İşletmeler için günümüzde kalitenin kullanıcılar tarafından puanlanarak değerlendirilmesi ve navigasyon hizmeti ile bir çok kişi tarafından referans niteliği taşımaktadır.

Neden Kurumsal Foursquare Sayfaları İçin Furkan Ajans?

İşletmenizin Foursquare’de yer almaması ya da kötü bir değerlendirme ile anılması müşterilerde kötü bir işletme yargısının oluşmasına yol açmaktadır. Bundan dolayı tüm işletmelerin kolaylıkla yönetebileceği bir kurumsal Foursquare sayfasının bulunması ve herhangi olumsuz bir durumda müdahale edilmesi işletmelerin itibarı için hayati öneme sahiptir.

Furkan Reklam Ajansı olarak alanında uzman ekibimizle Foursquare kurumsal sayfaların ve işletmelerin kayıt işlemlerini yapmaktayız. Altyapısında SEO desteği sunmakta ve Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında görüntülenmesini sağlamaktayız. API kodlu kurumsal Foursquare sayfa kurulumu hakkında detalı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Harita Kayıt Hizmetlerimiz