Kurumsal Tumblr İşletme Sayfa Yapımı

Tumblr hem kişisel kullanım için hem de işletmelere kurumsal olarak blog oluşturma yönüyle bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. İşletmeler kendi işleri ile ilgili her türlü bilgiyi takipçileri ile paylaşmakta ve müşterilerine kendilerini ve ürünlerini anlatma imkanı bulmaktadır. Tumblr sayfaları günümüzde genç nüfusa doğrudan hitap etmektedir. Birçok Tumblr kullanıcısı herhangi bir başka sosyal medya hesabı kullanmamaktadır.

İşletmelerin isimlerini duyurabilmeleri, markalarını tanıtmaları, müşterileriyle iletişim kurabilmeleri ve müşteri memnuniyetlerini artırmaları için en verimli uygulamalardan biridir. Özellikle SEO alt yapısı sayesinde paylaşılan fotoğraflar Google vb. arama motorlarının görsel alanında yer almakta ayrıca içeriklerde normal arama sonuçlarda ilk sıralarda yer alabilmektedir.

Tumblr işletmeler için büyük öneme sahip olmasının yanı sıra işletmelerin aldığı SEO hizmetlerinin de başarıya ulaşması için destek niteliği taşımaktadır. Mikro blog uygulaması olarak bilinmesi ve arama motoru dostu olması sayesinde firmanızın yer alması gereken uygulamalar arasında ilk sıralardadır.

Neden Kurumsal Tumblr Sayfası İçin Furkan Ajans?

Firmaların sorunsuz şekilde internete taşınması, internet ile tanışması, ürün ve hizmetlerini internet üzerinden müşterilerine sunması ilk önceliğimizdir. Sunduğumuz bu hizmetler bütünü sosyal medya ağında Tumblr’da önemli sosyal medya uygulamalarından biridir. Özellikle sunduğu uzun içerik paylaşabilme ve SEO dostu altyapı sayesinde firmanızın marka bilinirliğini artırmaktadır.

Furkan Reklam Ajansı olarak profesyonel ekibimiz ile SEO altyapılı kurumsal Tumblr sayfalarının kurulumunu yapmaktayız. Tüm iç bağlantıları, backlink bağlantıları ve SEO altyapısını oluşturmakta ve sizlere teslim etmekteyiz. Kurumsal Tumblr sayfalarımız hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Sektöre Özel Sosyal Medya Hizmetlerimiz