Furkan Reklam Ajansı

Hakkımızda

Sektörümüzdeki 30 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübe ile internet reklam ajansı olarak sizlere hizmet sunmaktayız. İşimiz Google sloganıyla çıktığımız internet reklam ve danışmanlık sektöründe çalıştığımız tüm firmaların gelişimine katkı sunmayı amaç edindik. Çalıştığımız tüm firmalarla tek seferlik çalışmaktan ziyade sürekli çalışmayı amaç edinerek firmaların büyümelerine katkı sunduk.

Profesyonel ve alanında uzman ekibimizle internet ve SEO alanında firmalara gerekli olan tüm altyapıyı kurmaktayız. Günümüzde büyüyen firmaların taklitlerinin ya da aynı isme sahip taklitçiler oldukça artmaktadır. Bu nedenle hizmet sunduğumuz tüm firmalara marka tescil ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız.

Neden Furkan Reklam Ajansı

Furkan İnternet Reklam Ajansı olarak firmaların gelişimine, büyümesine ve ileriye dönük yatırımlar yapmalarına yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz SEO altyapılı sosyal medyalar, SEO altyapılı harita kayıt hizmetleri, SEO tabanlı web siteleri ile puan toplamaktayız. SEO tabanlı e-ticaret web siteleri, Google Ads reklamları, sosyal medya reklamları ve marka tescil hizmetlerimizle firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri bir arada sunmaktayız.

Sadece Konya firmalarıyla değil tüm Türkiye'deki bir çok farklı sektörden firma ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çalıştığımız firma ile uzun yıllar çalışmayı amaç edindiğimiz için aynı sektör üzerine farklı firmalar ile çalışmamaktayız. Firmaların internet üzerinden tanınmaları ve marka bilinirliğinin artırılmasına ciddi katkı sunmaktayız.

Hizmetlerimiz