Kurumsal Behance İşletme Sayfa Yapımı

Behance kişisel ya da kurumsal projelerinizi başka bir deyişle portfolyönüzü oluşturduğunuz ve yayınladığınız bir platformdur. Google tarafından belki de en çok önemsenen platformların başında gelmektedir. Ayrıca Behance işlerinde oldukça profesyonel insanların yaptığı çalışmaları yayınladıkları bir sosyal medya organıdır. Mimar, mühendis, tasarımcı, grafiker, bilim adamı gibi oldukça üst düzey insanların kullandıkları bu mecra işletmeler için SEO bakımından önemlidir.

Arama motorları tarafından oldukça sevilen ve ön planda tutulan platformların başında Behance yer almaktadır. Kullanıcılarının özgün içerikler oluşturması ve yayınlaması sayesinde oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Alınan backlink ler yüksek kaliteli olmakla beraber kullanıcıların sitenizde vakit geçirmesine de yardımcı olmaktadır. Ayrıca Behance portföy uygulaması olarak görünse de birçok işletme burada yer almaktadır.

İşletmelerin en çok tercih etme nedeni, sektörleri ile ilgili olan tasarım ve ürün yeniliklerini kolaylıkla takip edebilmeleridir. Ayrıca sunduğunuz projeler ile ürün ve ürün tasarımlarınızın yayılmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle Behance marka bilinirliğini artırma konusunda en güçlü sosyal medyalardan biridir.

Neden Kurumsal Behance Sayfası İçin Furkan Ajans?

Furkan Reklam Ajansı olarak firmaların internette bulunabilirliğini artırmak ve marka bilinirliği sağlamak amacıyla SEO alt yapılı tüm sosyal medyalarda olduğu gibi Behance kurulumunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle Behance kurulumu, SEO altyapısı oluşturma ve backlink sağlama hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Behance’ de işletmenizin kurumsal sayfasının bulunması ve diğer sosyal medya araçları ile birlikte ilişkilendirerek Google’da kısa zamanda rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve profesyonel Behance kurulumu sayesinde Google’da rakiplerinizin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Google Altyapılı Sosyal Medya Hizmetlerimiz